Geoblog.pl    herki    Podróże    Autostop Iberia Atlantic Trip 2008    dalsze brnięcie na południe, pierwsze polskie akcenty

dalsze brnięcie na południe, pierwsze polskie akcenty

Portugal
Portugal, Mira

Po wyjściu na dworzec, stwierdziliśmy, że turystycznie Aveiro sobie darujemy i lecimy dalej na południe, wylotówka znajdowała się bardzo blisko dworca, więc dość szybko łapaliśmy stopa i po 5 minutach byliśmy już w drodze. Po szybkiej rozmowie okazało się, że człek, z którym jechaliśmy ma żonę Polkę i był lekko zszokowany tym, że wiezie Polaków, akurat wracał z pracy do domu, więc zaproponował byśmy się z nią spotkali. I tak trafiliśmy do domostwa ku zdziwieniu Polki, zjedliśmy zupkę, pogadaliśmy, pośmialiśmy... wymiana historii, jak ona tu się znalazła i jak my podróżujemy... więc ruszyliśmu dalej. Jako, że pora była dośc późna to zrobiłem potrzebne zakupy do kontenplacji i sielankowo dalej łapaliśmy stopa. Jakoś już zbytnio motywacji na ten dzień nie było, bo był pełen wrażeń, więc usiedliśmy na piwku w barze i po wypiciu zlokalizowaliśmy mały lasek, więc kimencja:)

vicealigator
vicealigator - 2008-10-03 11:59
Hmmm, szkoda ze nie odeszliscie dalej od dworca w Aveiro. Miasteczko calkiem sympatyczne

herki
Bartłomiej Marciniak
zwiedził 16.5% świata (33 państwa)
Zasoby: 264 wpisy264 18 komentarzy18 323 zdjęcia323 0 plików multimedialnych0

29.06.2010 - 06.07.2010